Sami o sobie

Biuro Podróży Continental Travel powstało 15 lat temu z sympatii do ludzi i pasji do podróżowania.

Jesteśmy rodzinną firmą, prowadzoną od początku przez małżeństwo ludzi z pasją. Daleko nam do pracy biur korporacyjnych- co uważamy za naszą ogromną zaletę.

Czym więc się wyróżniamy jako rodzinna firma z wieloletnią tradycja? Naszym największym atutem jest indywidualne podejście do każdego klienta. Zawsze doradzamy tak, jak byśmy planowali podróże dla naszej rodziny czy najbliższych przyjaciół. Bardzo zależy Nam, aby każdy nasz klient czuł, iż zna odpowiedź na wszystkie nurtujące go pytania, oraz że na miejscu swojego upragnionego wypoczynku zastanie właśnie to, czego oczekiwał i potrzebował. Poczucie klienta o  byciu zaopiekowanym od pierwszego kontaktu do powrotu z wyjazdu- to nasz priorytet.

Istniejemy w branży już tak długo i mimo wielu przeciwności ( kryzysy ekonomiczne, perturbacje na rynku turystycznym, zakaz podróżowania w czasie pandemii COVID-19) jesteśmy nadal i wciąż chcemy się rozwijać.

Nieustannie się szkolimy, wyjeżdżamy na branżowe szkolenie tripy,  poszerzamy swoją działalność o coraz to nowe udogodnienia dla naszych klientów. Chcemy, aby nasi klienci obsłużeni byli kompleksowo dlatego, opowiemy o miejscu jego wypoczynku, dobieramy najkorzystniejszą dla niego ofertę, dopilnujemy formalności, odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy w kwestii możliwości dodatkowych wycieczek i ubezpieczymy, aby dać poczucie spokoju i komfortu podczas upragnionego wypoczynku.

Poszerzając naszą działalność jako touroperatora jakiś czas temu rozbudowaliśmy swój zespół  i podjęliśmy współpracę specjalistką od spraw turystyki grupowej z wieloletnim doświadczeniem. Wiec bardzo chętnie z taką samą starannością jak pobyty wypoczynkowe organizujemy teraz również wyjazdy grupowe dla turystów w każdym wieku. Wycieczki szkolne, imprezy integracyjne, wyjazdy dla firm, wyjazdy tematyczne- to wszystko zorganizujemy w przyjemnej atmosferze i z pełną dbałością o potrzeby klienta..

W działalności agencyjnej posiadamy szeroką ofertę współpracując z największymi organizatorami (Coral Travel, Exim, Grecos ii inni). Czyni to naszą ofertę bardzo bogatą i różnorodną.

Wkładamy w naszą pracę wiele zaangażowania i jesteśmy za to cykliczne nagradzani. Najświeższym naszym wyróżnieniem jest tytuł „Exim- partner na medal” przyznany za największą sprzedaż w województwie lubelskimi w roku 2022.

Zapraszamy do kontaktu i wspólnego budowania wspomnień z podróży.

 

indywidualne podejście

Każde zapytanie, z jakim przychodzi do nas przyszły podróżnik, jest dla nas indywidualną przygodą. Nie działamy według utartych schematów – każdego Klienta traktujemy wyjątkowo. Dokładnie słuchamy i z gąszczu ofert wyławiamy tę jedyną.

wieloletnie doświadczenie

Praca w branży turystycznej to nasza pasja. Biuro Podróży Continental Travel powstało w 2008 roku i jest firmą rodzinną. Tworzymy ją my, małżeństwo: Marta i Wojtek. Stale podnosimy nasze kwalifikacje i na bieżąco kontrolujemy ofertę – śledzimy i monitorujemy zmiany, jakie zachodzą w bazie hotelowej.

bardzo atrakcyjne ceny

Umowy z kilkudziesięcioma organizatorami turystyki działającymi na polskim rynku pozwalają na znalezienie najlepszego rozwiązania pod względem ceny i jakości. Dobieramy ofertę biorąc pod uwagę budżet i potrzeby Klienta.